left TOPlist
HOSS - stavební společnost
stavební firma - Benešov
Nabízíme služby stavební firmy Stavebniny Benešov
right
lícové zdivo bod
REALIZOVANÉ PROJEKTY
sipka Stavby rodinných domů
dots
sipka Stavby bytových domů
dots
sipka Stavby občanské vybavenosti a průmyslové objekty
dots
sipka Rekonstrukce staveb
dots
sipka Inženýrské sítě
dots
sipka Právě realizujeme
dots
sipka Tvůrci projektů
dots

rekonstrukce Benešov bod
KONTAKTUJTE NÁS
bod

HOSS a.s.
Pavlíkova 466
256 01 Benešov

Tel: 317 722 326
Fax: 317 722 326
e-mail: hoss@hoss-as.cz

IČO:  26211726
Zapsaná v OR vedeném MS v Praze, oddíl B, vložka 6845.

 

Jsme certifikovaným dodavatelem v programu

zelená úsporám

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Bytový dům v Benešov+
Investor: Geoinvest s.r.o.
Projekt: Ing. Arch. Pavel Prouza
Doba realizace: 2013

Novostavba bytového domu je situována v centru Benešova, v nezastavěné proluce, Dům je koncipován jako kubická hmota o šesti nadzemních podlažích s dvěma horními podlažími, která jsou řešena jako ustupující. Dům má jedno podzemní podlaží. V domě je celkem 8 bytovych jednotek. V přízemí domu je provoz kavárny. V suterénu domu jsou situovány prostory pro technické a provozní zázemí domu.

 
rodinné domy        
 
bod
 

Polyfunkční dům v Neveklově
Investor: HOSSANA s.r.o.
Projekt: Ing. Miroslav Frantes
Doba realizace: 2011-2012

Bytový dům v centru Neveklova, to je adresa pro všechny, kteří chtějí uniknout ruchu velkoměsta zároveň ale požadují mít veškeré běžné služby „na dosah ruky“. Byty jsou různých velikostí od 1+KK až po 4+KK . V objektu se nachází výtah, který zajistí bezbariérový přístup. Součástí bytů jsou lodžie či terasy, dle polohy bytů. Dům je rovněž doplněn o sklepní boxy pro každý byt a součástí jsou i místnosti pro uložení kočárků, příp. dětských kol. Kolem domu vzniklo přes sto parkovacích míst. Více na www.byty-neveklov.cz

 
rodinné domy   rodinné domy   rodinné domy
 
bod
 

Polyfunkční dům v Benešově
Investor: soukromá osoba
Projekt:
Doba realizace: 2008-2009

Polyfunkční dům, stojící v centru rušného okresního města Benešov, je velmi citlivě zasazen mezi stávající domy. Moderní pojetí tohoto objektu nijak nenarušuje ráz okolní zástavby. Provedení: zděná konstrukce v kombinaci s monolitickými stropy, betonová krytina, plastová okna.

 
rodinné domy   rodinné domy   rodinné domy
 
bod
 

Bytový dům v ul.Dukelská č.p.2192, Benešov
Investor: HOSS a.s.
Projekt: Ing. Miroslav Frantes
Doba realizace: 2/05-9/06

Novostavba bytového domu plynule pokračující v zástavbě v ul.Dukelská. I tento objekt charakterizuje zajímavé členění a barevné řešení fasády. Hlavní konstrukční charakteristika stavby: 1.PP – 5.NP, nosné prvky stavby tvoří kompletní cihlový systém porotherm s příčnými monolitickými výztužnými rámy, střecha plochá s nízkým dřevěným krovem tvořícím spádové klíny, krytina těžké živičné pásy, výplně otvorů plastové, fasáda tenkovrstvá probarvená zatíraná omítka.

 
rodinné domy   rodinné domy    
 
bod
 

Bytový dům v ul.Táborská, Benešov
Investor: VHS Real s.r.o.
Projekt: Ing. Miroslav Frantes
Doba realizace: 1/04-2/05

Novostavba bytového domu nahrazující původní nižší objekt zástavby v Táborské ulici. Nejzajímavějším prvkem tohoto objektu je plastické řešení fasády. Hlavní konstrukční charakteristika stavby: 1.PP – 4.NP, nosné prvky stavby tvoří kompletní cihlový systém porotherm s příčnými monolitickými výztužnými rámy, střecha šikmá s nízkým dřevěným krovem, krytina těžké živičné pásy, výplně otvorů plastové se zvýšeným zvukoizolačním odporem až 46dB, fasáda tenkovrstvá probarvená zatíraná omítka na zateplovacím systému.

 
rodinné domy   rodinné domy    
 
bod
 

Bytový dům v ul.Dukelská 2, Benešov
Investor: soukromá osoba
Projekt: Ing. Miroslav Frantes
Doba realizace: 1.etapa 9/03-4/04, 2.etapa 5/05-12/05

Novostavba bytového domu navazující na sousední nárožní bytový dům ul.Dukelská-Pražská. U tohoto objektu lze vyzdvihnout zajímavé barevné řešení fasády. Hlavní konstrukční charakteristika stavby: 1.PP – 4.NP, nosné prvky stavby tvoří kompletní cihlový systém porotherm s příčnými monolitickými výztužnými rámy, střecha plochá s nízkým dřevěným krovem tvořícím spádové klíny, krytina těžké živičné pásy, výplně otvorů plastové, fasáda tenkovrstvá probarvená zatíraná omítka.

 
rodinné domy        
 
bod
 

Bytový dům v ul.Dukelská – Pražská č.p.2190, Benešov
Investor: HOSS a.s.
Projekt: Ing. Miroslav Frantes
Doba realizace: 2000-2001

Novostavba bytového domu svým nárožím spojující ul.Dukelskou a Pražskou. Jejími nejzajímavějšími prvky jsou okna vsazená do fasády pomocí monolitických prvků, které tak zajišťují plasticitu jinak rozsáhlé stěny domu přilehlé k ul.Dukelská a barevné řešení fasády. Hlavní konstrukční charakteristika stavby: 1.PP – 5.NP, nosné prvky stavby tvoří kompletní cihlový systém porotherm s příčnými monolitickými výztužnými rámy, střecha plochá s nízkým dřevěným krovem tvořícím spádové klíny, krytina těžké živičné pásy, výplně otvorů plastové, fasáda tenkovrstvá probarvená zatíraná omítka.

 
rodinné domy   rodinné domy   rodinné domy
 
bod
 

Modrý dům v Benešově
Investor: soukromá osoba
Projekt: Ing.Arch. Markéta Cajthamlová
Doba realizace: 1999-2000

Novostavba polyfunkčního domu v centru Benešova, charakterická na svou dobu odvážným barevným řešením fasády. Hlavní konstrukční charakteristika stavby: 1.NP – 3.NP, nosné prvky stavby tvoří kompletní cihlový systém porotherm s příčnými monolitickými výztužnými rámy, střecha plochá s nízkým dřevěným krovem tvořícím spádové klíny, krytina těžké živičné pásy, výplně otvorů EURO, fasáda tenkovrstvá probarvená zatíraná omítka.

 
rodinné domy        
 
bod
 

Bytový dům v ul.Karla Nového, Benešov
Investor: HOSS a.s.
Projekt: Ing. Miroslav Frantes
Doba realizace: 1998 - 1999

Novostavba bytového domu tvarem připomínající rybu, zajímavým způsobem je začleněna do okolní zástavby. Hlavní konstrukční charakteristika stavby: 1.PP – 4.NP, monolitický skelet s výplňovým keramickým zdivem, stropy monolitické, střecha obloukové příhradové nosníky, krytina těžké živičné pásy, výplně otvorů plastové, fasáda nátěr akrylátovou nátěrovou hmotou.

 
rodinné domy        
 
bod
 
Copyright © 2007, Accelerando Praha. All Rights Reserved.