NAŠE SLUŽBY

Firma nabízí veškerou činnost v oblasti bytové, občanské, ale i v průmyslové výstavbě.

Rozsáhlými zkušenostmi se může firma pochlubit v oblasti výstavby rodinných domů. Velké množství z nich vzniklo za účasti renomovaných architektů jako jsou například Ing. Arch..Lábus,  Ing.arch.Cajthamlová, nebo Ing.arch. Ouředníček. Na druhou stranu pod jejím vedením vznikla řada objektů, kde byl kladen důraz zejména na nízkou cenovou úroveň.   

Nezanedbatelná je i výstavba bytových domů. Jejími objekty se může pochlubit nejen „domácí“ Benešov, ale i třeba Neveklov. Na některých těchto stavbách se z části podílela i jako investor. 

Velice pestrá je výstavba v oblasti občanské výstavby a to zejména na požadavky trhu. Zatímco v minulosti byla převážně prováděna výstavba průmyslových objektů (Barum centrum v Praze, Benešově a Vlašimi, přestavba telekomunikační firmy ve Voticích), v posledních letech převažují stavby zejména základních a mateřských škol ( např. ZŠ Mnichovice, ZŠ Vrchotovy Janovice, ZŠ Modletice, MŠ v Prosinecké Lhotě).   

Ne nepodstatnou součástí činností firmy v poslední době je stále více vyžadované snižování energetické náročnosti objektů. Provádí se jak pro soukromé investory, tak i pro státní instituce.

Velkou devízou firmy HOSS a.s. je její ustálený kolektiv, a to jak v části administrativní, tak i v části realizační. Podstatný je i ustálený okruh vyzkoušených subdodavatelů ve specializovaných oborech, jako jsou například instalace.  

Věříme, že využitím služeb firmy HOSS a.s. nebudete nikdy zklamáni. Ať už se bude jednat o rekonstrukci, výstavbu nového domu na klíč, či třeba průmyslovou výstavbu, nebo zbudování inženýrských sítí.